Monday, June 3, 2013

Dj. Who Kidd (Offical 50 Cent ) Playing " PA MU "

Dj zyrtar i reperit me famë botërore 50 CENT ne nje minikoncert te mbajtur ne Kosovë pasi leshoi disa keng te huaj  hite atij i kishe pelqyer edhe kenga Lyrical Son  &  MC Kresha - PA MU Ai tha : " Edhe pse nuk e kam kuptuar 90% e kenges kjo keng eshte hit dhe me habit fakti pse kjo keng nuk ka miliona klikime ne youtube . Thjesht e mahnitshme Love Kosova " Ka thene Who Kidd pas mbarimit te mbremjes per disa media .... Ja edhe linku ku mund ta shikoni qastin kur kishe leshuar kengen | http://www.youtube.com/watch?v=g1Kh-syxlUE&feature=youtu.be |

Dj

Saturday, May 25, 2013

Capital T dhe Mc Kresha do te sjellin nje BOMB

  • Pas nje bashkpunimi te sukseshem me kengarin nga Shqiperia Alban Skenderaj Capital T nuk deshiron te ndalet duke sjell hite te reja kesaj here Capital T ka shkruar ne rrjetin social Twitter se se shpejti do te vije nje bashkpunim me reperin e mirenjohur Kreshnik Fazliu i njohur me emrin artistik Mc Kresha duket se fansat e Capital T dhe Mc Kreshes e presin me entuziazem dhe me shum deshire

Thursday, May 23, 2013

SUPER HIT kenga " Sa Mir Me Kon Une "

Kenga ne mes Mc Kresha ft. Lyrical Son & KAOS - Sa Mir Me Kon Une ... qe eshte publikuar  me daten 22 maj 2013 .. ka arritur nje sukses te madh ne showbizin shqiptar edhe pse kenga ishte pa videoclip por ishte vetem nje Remix e kenge "Diskotek Me Uzi" kjo gjë nuk i ka penguar aspak fansat e ketyrev artisteve por edhe te gjith rinin e Kosoves dhe të Shqipëris qe ta degjojn kengen qe eshte bërë një SUPER HIT duke arritur vetëm për 16 orë 290.123 klikime ne kanalin e youtubes .. 

Showbizi

Miresevini ne webfaqen tone ne do te ju informojm informatat me te rejat nga showbizi & sporti & kultura etj.  Shpresoje te ndaheni te kenaqur